Klacht: Halte G.J. Scheurleerweg overslaan

Mevrouw Simone op 20 juli 2014 over Connexxion in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Connexxion
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 20 juli 2014

Een inwoner uit de nieuwe woonwijk bij Elzenhagen uit zijn onvrede over het feit dat bus 392 niet stopt bij halte G.J. Scheurleerweg. Hij wijst erop dat dit een hele wijk negeert en dat 35 andere bewoners bereid zijn hun handtekening te zetten ter ondersteuning van deze klacht.

Mijn Klacht:

Ik vind het in deze tijd niet kunnen dat er een gehele nieuwe woonwijk aanwezig is en nog steeds in opbouw is bij de Elzenhagen en dat bus 392 gewoon niet stopt bij de halte G.J. Scheurleerweg. Er wordt gewoonweg een hele wijk overgeslagen hierdoor. Ik schrijf dit bericht ook namens 35 andere bewoners die bereid zijn hun handtekening hiervoor te plaatsen.

Gewenste Oplossing:

Wij zijn tevreden als bus 392 in Amsterdam Noord, deze halte in zijn route opneemt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Connexxion

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Connexxion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten