Mijn Klacht:
ik had een paar dagen geleden een tweetal (Samsung tab 3) stuks gekocht voor mijn kinderen, zij waren helemaal happy totdat een van de tablet opgeladen moest worden. Bleek dat het contactpunt van tablet erg veel speling vertoond en tot opladen niet kon komen.
Ben daarna naar de winkel teruggegaan en daar werd het probleem ook direct geconstateerde, echter was het volgende probleem dat streepjescodesticker ontbrak aangezien deze al was opgestuurd naar Samsung voor de cashback actie. ik heb nog uitgelegd dat verkoopmedewerker mij er op had gewezen dit zo snel mogelijk moest doen. Moet voor eind juli 2014 en niet moest wachten tot na de grote vakantie, anders word de cashback a 100 euro niet in behandeling genomen.
Het product voldoet volkomen, probleem is enkel het opladen.
Enige oplossing die geboden werd was, tablet op te sturen voor reparatie naar Samsung. Waarna de helpdesk medewerker mij de deur wees en verder geen zin had in een discussie, meneer wilde graag naar huis aangezien het al tegen sluitingstijd was. Totaal de wereld op zijn kop!
Ik zit momenteel met twee verdrietige dochters thuis, zij moeten nu noodgedwongen in de vakantie het zonder tablet doen, een bureaucratie regel die door de dealer is opgezet wordt een klant geheel funest. Met andere woorden, als het de dealer niet uitkomt/zint dan is er geen discussie mogelijk laat staan begrip of medeleven maar daar is het gat van de deur.
Woorden schieten te kort.
Gewenste Oplossing:
Het is eigenlijk heel simpel, als Tablet (paar dagen in bezit) is vervangen door een degelijk product, dan zijn mijn dochter helemaal tevreden. Maar goed, dat lijkt inmiddels moeilijker dan gezegd en dat allemaal door zelf verzonnen regels en een bulk aan bureaucratie.
Nog een punt m.b.t. tot de zo heiligensticker, ik zeg nog tegen de helpdeskmedewerker knip u deze uit nieuwe product verpakking, vindt ik geen enkel probleem.
eh, dat was niet mogelijk aangezien wij (dealer) hem nog moeten verkopen. Ik zeg verkopen, dit product voldoet niet, dan kunt u het toch niet verkopen, dat zat heel ingewikkeld in elkaar.
Er wordt enkel aan het eigenbelang gedacht/gehandeld daar heeft een individuele klant niets in te brengen.

