Klacht: Heb prijs gewonnen, 6 weken gratis de Telegraaf en kan dit niet activeren.

Peter Veenman op 16 juli 2014 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 16 juli 2014

Een klant van de Vriendenloterij heeft een prijs gewonnen van zes weken gratis de Telegraaf, maar kan deze niet activeren. De klant heeft verschillende pogingen ondernomen om het cadeau te activeren, maar zonder succes. Het verlangen naar het ontvangen van de prijs blijft bestaan.

Mijn Klacht:

Ik heb een prijs gewonnen, zes weken gratis de Telegraaf maar kan op geen enkele wijze dit gewonnen cadeau activeren. Ik wil gewoon graag mijn prijs hebben.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn prijs kan activeren en de Telegraaf op mijn deurmat ligt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vriendenloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vriendenloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM