Klacht: reparatie stofzuiger duurt absurd lang

yara.espinoza op 14 juni 2014 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Het apparaat werd bezorgd op 24/06/14. Philips klantenservice heeft contact opgenomen met de klant om na te gaan of ze het apparaat ontvangen hebben.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 14 juni 2014

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ondervonden met zijn stofzuiger van Philips, die binnen een jaar na aankoop al twee keer ter reparatie moest worden opgestuurd. De lange wachttijd voor reparatie en het gebrek aan communicatie vanuit het bedrijf hebben geleid tot frustratie, vooral omdat de stofzuiger essentieel is voor het schoonhouden van zijn huis.

Mijn Klacht:

Op 15 mei heb ik voor de tweede keer (binnen één maand) mijn vorig jaar 20 mei aangeschafte stofzuiger ter reparatie moeten opsturen. Het is erg vervelend als een stofzuiger binnen het jaar kapot gaat (hij zuigt helemaal niet meer), en nog vervelender dat ik hem elke keer weer moet opsturen en dan zoveel weken kwijt ben. Ik heb namelijk een stofzuiger om mijn huis schoon te houden en dat is het na een week al heel urgent, laat staan nu bijna een maand.
Vandaag heb ik met telefonisch gevraagd wat er toch aan de hand was. Ik zou worden teruggebeld. Ook dat is niet gebeurd.

Gewenste Oplossing:

Ik zal tevreden zijn als ik een nieuwe stofzuiger krijg waar opnieuw een jaar garantie op zit. Een apparaat dat binnen een jaar kapot is moet wel lijden aan een ernstige productiefout. Mijn ouders hebben hun Miele stofzuiger al meer dan 15 jaar zonder dat er ooit iets aan kapot is geweest!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 09 juli 2014 om 13:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Het apparaat werd bezorgd op 24/06/14. Philips klantenservice heeft contact opgenomen met de klant om na te gaan of ze het apparaat ontvangen hebben.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM