Klacht: Blokker win code

hr. wasseur op 05 juni 2014 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Wasseur, Hartelijk dank voor uw reactie. Deze krasactie wordt in samenwerking met UnitedConsumers (www.unitedconsumers.com), Intreza (www.intreza.nl) en de Efteling (www.efteling.com) aangeboden.

Bedrijf Blokker
Status Opgelost
Datum 5 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb vandaag 5-6-2014 2 krasloten met een unieke nummers. 68524GE en 276TUNC. Maar als ik het wilt controleren komt het niet door. Je krijgt Blokker klachtenside, op het adres www.blokker.nl/win.
Dus hoe kan de consument nu eens zien wat hij of zij gewonnen heeft.

Gewenste Oplossing:

Als de side goed gaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Blokker in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Blokker een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Blokker

Heeft op 06 juni 2014 om 11:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Wasseur,

Hartelijk dank voor uw reactie.

Deze krasactie wordt in samenwerking met UnitedConsumers (www.unitedconsumers.com), Intreza (www.intreza.nl) en de Efteling (www.efteling.com) aangeboden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM