Klacht: Verkoop aan de deur Den Bosch van boelenstraat en andere straten

Nietvantoepassing123456789 op 05 juni 2014 over Oxxio in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Oxxio has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Email: Geachte heer/mevrouw, Op 5 juni 2014 heeft u een klacht ingediend op www.klacht.nl. Naar aanleiding van uw klacht, heb ik geprobeerd u telefonisch te bereiken. Helaas zonder succes. In uw klacht geeft u aan, dat er een verkoper bij...

Bedrijf Oxxio
Status Opgelost
Datum 5 juni 2014

Een klant van Oxxio heeft een negatieve ervaring gedeeld over een verkoper die aan de deur kwam in Den Bosch. De verkoper werd als agressief en ongeïnteresseerd ervaren, wat leidde tot frustratie bij de klant. Ondanks de waardering voor de doorzettingskracht van de verkoper, vindt de klant de manier van verkopen onacceptabel.

Mijn Klacht:

Beste,

Afgelopen maandagavond is er een verkoper van u langs de deur geweest, dit is geen probleem. Alleen was u medewerker, erg “agressief” in zijn verkoop, luisterde niet, toonde geen interesse in de huidige situatie en had alleen oog (naar mijn idee) voor zijn eigen sales targets. Helaas kon er geen folder van af anders waren we misschien nog overgestapt. Door zijn onfatsoenlijke manier van doen en zijn vertoning kan ik mij niet voorstellen dat dit het beeld is wat jullie willen schetsen. Ikzelf zit al vele jaren in de harde sales en waardeer zijn doorzettingsvermogen maar de manier waarop kan echt niet.

Gewenste Oplossing:

Zie bovenstaande de agressieve en onfatsoenlijke manier van verkoop. Toevallig dachten onze buurtgenoten er net zo over vandaar dat wij u dit gezamenlijk kenbaar willen maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Oxxio over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oxxio in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oxxio een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Oxxio

Heeft op 11 juni 2014 om 09:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Email:

Geachte heer/mevrouw,

Op 5 juni 2014 heeft u een klacht ingediend op www.klacht.nl. Naar aanleiding van uw klacht, heb ik geprobeerd u telefonisch te bereiken. Helaas zonder succes.

In uw klacht geeft u aan, dat er een verkoper bij u is geweest en erg agressief was in zijn verkoop. We willen u bedanken voor het doorgeven van dit signaal. We hebben inmiddels contact gehad met het Sales Bureau, zij zullen uw klacht in behandeling nemen. De verkoper zal op zijn gedrag aangesproken worden, om dit soort gedrag te voorkomen,
Het is inderdaad niet de bedoeling dat de verkopers zich agressief gedragen en daarmee een slechte beeld schetsen.

Onze excuses, dat u een slechte ervaring heeft gehad met de verkoper en bedanken u nogmaals voor het signaal.

Met vriendelijke groet,

Oxxio Nederland bv

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie