Klacht: verkeerde onderdelen geleverd

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 juni 2014
Status Opgelost
Datum 28 mei 2014

Een klant van Mister Auto Webshop ontving een verkeerde bestelling, waarbij slechts één remschijf in plaats van een set werd geleverd, evenals onjuiste remblokken met afwijkende referentienummers. De klant heeft hierover een e-mail en brief gestuurd, maar heeft nog geen reactie ontvangen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn bestelling vandaag binnen krijgt. Ik had remschijf set besteld maar ik krijg alleen 1 stuk en niet juiste schijf. Rem blokken ook klopt niet. Allebei met andere referentie nummer.ik mail een brief gestuurd. Maar nog niks gehoord.

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn juiste bestellen complete en binnenkort krijgen. Dan pas ben ik tevreden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Mister Auto Webshop in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Mister Auto Webshop een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Mister Auto Webshop

12 jaren geleden - Beste klant, Dank voor uw reactie. Wij hebben een aantal malen contact met u proberen op te nemen. Helaas hebben wij geen reactie mogen ontvangen. Wij verzoeken u onze vragen te beantwoorden zodat wij u van dienst kunnen zijn. Wij wachten uw reactie vanuit uw account af. In de toekomst zijn wij u graag weer van dienst. Met vriendelijke groet, Het Team Mister-Auto

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM