Klacht: Onduidelijke misleidende reclame

Japiejodokus op 12 mei 2014 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 12 mei 2014

Een klant van Etos heeft geklaagd over onduidelijke en misleidende reclame in een krantje van 12 mei, waarin een aanbieding voor "2e gratis" werd gepromoot voor verschillende merken. Bij aankoop van twee Mexx-luchtjes bleek de aanbieding alleen van toepassing op specifieke types, wat leidde tot verwarring en frustratie aan de kassa. De klant vindt dat de reclame niet duidelijk genoeg was en dat de voorwaarden onvoldoende werden gecommuniceerd.

Mijn Klacht:

Staat in het krantje van 12mei: “2e gratis… mexx*, amando, amance, blue stratos en Adidas eau de toiletten of aftershave, alle varianten, alle combinaties mogelijk”.
Haal ik daar een 1x dames luchtje en 1x heren luchtje van “mexx” kan ik de volle pot lappen.
Blijkbaar gaat de aanbieding enkel maar over 2 types van mexx.
Sta ik daar mooi aan de kassa.

Staat bij: *alleen transparante verpakkingen. De mexx-en die ik gekocht heb hebben allebei een transparante folie als verpakking.
Reclame is totaal niet duidelijk en misleidend.

Gewenste Oplossing:

Als er duidelijke reclame zou zijn.
Beter waren die 2 types genoemd in die WEL in de aanbieding zijn ipv "alles van mexx"!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Etos

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Etos nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM