Mijn Klacht:
Iedere keer wanneer ik een zgn. Kadoo krijg zou ik een code moeten activeren en weer een lot erbij moeten kopen. Ik speel almee met een lot, hoe kan ik mij hema kaart gebruikrn, hij is van papier en de originele hema cadeau kaarten zijn van plastic.
Ik hoop dat ik nu wel een reactie krijg, want ik ben geneigd om de hele boel af te zeggen.Waarom moet ik steeds een nieuw lot erbij nemen om een prijs te mogen ontvangen? Want dat wordt gesuggereerd in jullie brieven.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik eens antwoord krijg en niet hoef te bellen voor een oplossing 10 cent per minuut. En eens een flinke geldprijs win. De geldprijzen zijn veel te groot waardoor er steeds meer verschil ontstaat tussen rijken en arme mensen.

