Klacht: opzegvergoeding

V.deVries op 05 december 2013 over Oxxio in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Oxxio has resolved this complaint
Klacht opgelost op 6 december 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben het leveringscontract geannuleerd. En een bevestiging per e-mail gestuurd. Met vriendelijke groet, Fabienne Oxxio nederland B.V.

Bedrijf Oxxio
Status Opgelost
Datum 5 december 2013

Een klant van Oxxio heeft zich aangemeld voor gas en stroom, maar moet vanwege een verhuizing de overeenkomst opzeggen. Ondanks dat de levering pas in februari 2014 zou beginnen, wordt er een opzegvergoeding van 100 euro in rekening gebracht. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb mij aangemeld bij Oxxio voor gas en stroom. Oxxio laat mij weten per februari 2014 te gaan leveren. Omdat ik genoodzaakt ben te verhuizen moet ik Oxxio opzeggen. Ondanks ik pas per febr. 2014 klant ben moet ik nu toch een opzegvergoeding betalen van 100 euro.

Gewenste Oplossing:

Ik wil simpelweg mijn aanvraag annuleren en gezien ik nog geen klant ben ga ik ervan uit dat dit nog kostenloos is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Oxxio over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oxxio in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oxxio een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Oxxio

Heeft op 06 december 2013 om 13:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben het leveringscontract geannuleerd. En een bevestiging per e-mail gestuurd.

Met vriendelijke groet,

Fabienne
Oxxio nederland B.V.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie