Klacht: Puinhoop bij Tele2

Arch op 07 oktober 2013 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 7 oktober 2013

Een klant heeft een abonnement met nummerbehoud afgesloten bij Tele2 voor zijn dochter, maar na een week ontving hij geen updates. Na meerdere telefoontjes naar de klantenservice, waarbij hij telkens lange wachttijden had, bleek dat het doorgegeven simkaartnummer niet correct was en er niets was gedaan met de juiste informatie. De klant kreeg te horen dat als de telefoon niet op de afgesproken datum geleverd werd, de bestelling geannuleerd zou worden, en dat hij zelf contact moest opnemen met de oude provider.

Mijn Klacht:

Een abonnement afgesloten met nummerbehoud bij Tele2 voor mijn dochter. Na een week niets vernomen dus gebeld naar de klanten service, na lang wachten (20 minuten) iemand te spreken gehad, deze vertelde dat de sim kaartnummer niet klopte, dus deze gecontroleerd en inderdaad er was 1 cijfer verkeerd. Dit nogmaals aan de klantenservice (na weer 20 minuten) de goede nummer doorgegeven.

Vervolgens weer een week stilte, dus weer gebeld (15 minuten wachten), order status gevraagd en het blijkt dat er niets was gedaan met de goede sim kaart nummer. De medewerkster verteld dat als de telefoon niet volgende week woensdag is dan wordt de levering geannuleerd. Ook werd mij verteld dat ik zelf contact op moest nemen met de oude provider.

De woensdag weer gebeld (weer 20 min. Wachten) en de status was weer dat er niets was gedaan. Ze hebben me doorgeschakeld naar de afdeling die over abonnementen gaan, en die vertelde dood leuk dat er niets in gedaan omdat het een probleem status heeft. Ik kon het abonnement annuleren en ik kon dan weer een bestelling plaatsen die zelfde avond en alles zou met spoed behandeld worden. Ik heb vriendelijk gevraagd of ze de bestelling wilde annuleren en de onvriendelijke medewerkster werd nog boos.
Ik heb een paar dagen later via Student mobiel een abonnement weer afgesloten bij Tele2 voor mijn dochter. Als het aan mij lag was naar een andere provider gegaan, maar ze moet het zelf betalen en Tele2 is de goedkoopste. Wat schetste mij verbazing ik krijg een status wijziging van Student mobiel met de melding ¨ Wij hebben u geprobeerd aan te sluiten bij Tele2, maar krijgen de melding dat u de eerste 2 maandfacturen van een ander recent afgesloten Tele2-abonnement nog niet heeft voldaan. Helaas kunnen wij geen nieuwe aanvraag voor u doen bij Tele2 alvorens deze twee maandfacturen zijn betaald.
Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met de klantenservice van Tele2 (0900-2411602).

Dus weer aan de telefoon naar Tele2 (10 min. wachten, het gaat beter), ik wordt weer doorverbonden maar er neemt niemand op, dus wordt er leuk door de klanten service gezegd dat hij een notitie van maakt en er volgt een over ongeveer 5 dagen een reactie. NIET TE GELOVEN WAT IS HET TOCH EEN PUINHOOP BIJ Tele2, klanten service? Het likt nergens op, duidelijk is dat de klant totaal onbelangrijk is en het administratie is werkelijk een puinhoop.
De eerste bestelling status annuleren, ik ben Tele2 geen geld verschuldigd voor iets wat niet geleverd is.

Gewenste Oplossing:

De eerste bestelling status annuleren, ik ben Tele2 geen geld verschuldigd voor iets wat niet geleverd is.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie