Klacht: Botte mesjes

blan0291 op 01 september 2013 over Gillette in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gillette
Categorie Producten
Status Open
Datum 1 september 2013

Een klant heeft een pakje van vier Gillette mesjes gekocht, maar constateert dat deze bot zijn. De klant vergelijkt de nieuwe mesjes met een eerder gebruikt mesje en vindt het oude mesje scherper. Dit is voor de klant een ongebruikelijke ervaring, aangezien hij al jarenlang gebruikmaakt van het product.

Mijn Klacht:

een pakje van 4 mesjes bij de telegraaf van 19.95 gekocht deze zijn gewoon bot,het oudemesje wat ik enkele weken had gebruikt was scherper dan het nieuwe mesje ook de andere 3 mesjes waren niet goed.Dit heb ik in al die jaren nog nooit eerder gehad en ik gebruik masch3 al zolang ze bestaan ik heb ze dan ook weg gedaan en nieuwe gehaald.

Gewenste Oplossing:

met het bedrag van 19.95

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gillette

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gillette nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM