Klacht: Klacht

rangers01 op 03 september 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Privilege has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 september 2013
Reactie van het bedrijf:

Email naar melder op 2 september 2013

Bedrijf Privilege
Categorie Online Veiling
Status Opgelost
Datum 3 september 2013

Een 74-jarige vrouw heeft onterecht twee bedragen van haar bankrekening zien worden afgeschreven door Privilege BV, zonder ooit een machtiging of abonnement te hebben gegeven. Op 12 augustus 2013 heeft zij een aangetekende brief gestuurd om het vermeende contract op te zeggen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Met omschrijving “contributie lidmaatschap tot 1-8-2014” werden van mijn zusters bankrek. twee bedragen (70 en 35 euro) geïncasseerd terwijl ze nooit een machtiging had afgegeven, geen abonnement had genomen en nooit iets heeft ontvangen. Dit gebeurde onlangs (26 juli 2013) door Privilege BV. Ze is 74 jaar en zeker niet dementerend.
Vandaag, 12/8/13, een aangetekende brief aan die oplichters verzonden en het nooit afgesloten en dus niet bestaand contract opgezegd.

Gewenste Oplossing:

Het OM zou beslag moeten leggen op de rekening 6883111 en trachten de administratie van die oplichters in beslag te nemen. Vervolgens achterhalen welke oplichter(s) hier achter zit(ten) en strafrechtelijk vervolgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Privilege over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Privilege in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Privilege een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Privilege

Heeft op 02 september 2013 om 12:17 geantwoord

Geboden Oplossing:

Email naar melder op 2 september 2013

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM