Klacht: Niet geleverd, geannuleerd, na 30 dagen geen geld terug

Niet tevreden geen geld terug op 28 juli 2013 over design247 in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf design247
Status Open
Datum 28 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Salontafel en kast besteld in februari, nadat in juni nog steeds niet was geleverd de boel geannuleerd. Geld zou binnen 30 dagen teruggestort worden (wat ik overigens veel te lang vind duren, als je al 4 maanden wacht op je spullen), maar dat is niet gebeurd. Mijn vertrouwen in deze toko is naar een dieptepunt gedaald. Dit heeft alle schijn van oplichting.

Gewenste Oplossing:

Geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over design247

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over design247 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM