Klacht: Badkamer hotel was niet rolstoeltoegankelijk en huurauto bleek vanaf 25 jaar(was niet aangegeven)

Rolstoeler op 13 juni 2013 over Travelbird in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant heeft volledige bedrag teruggestort gekregen.

Bedrijf Travelbird
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 13 juni 2013

Bij aankomst in het hotel bleek de badkamer niet rolstoeltoegankelijk, ondanks de garantie voor een rolstoelaangepaste accommodatie. Daarnaast was de huurauto alleen beschikbaar voor personen vanaf 25 jaar, wat pas 1,5 weken voor vertrek werd meegedeeld, waardoor extra kosten voor een taxirit naar het hotel moesten worden gemaakt. De totale vakantieaanbieding bedroeg 450 euro per persoon.

Mijn Klacht:

Bij aankomst hotel bleek dat de deuropening van de badkamer 65 cm was. Daar kon ik met de rolstoel niet in. Er was een rolstoelaangepaste accomodatie gegarandeerd. Verder bleek dat de huurauto pas vanaf 25 jaar gebruikt kon worden, dit las ik pas 1,5 weken voor vertrek. Ik moest 100 euro betalen voor taxirit retour hotel.
De aanbieding van de vakantie was 450 euro pp Vliegtuig, huurauto en hotel all in voor een week.

Gewenste Oplossing:

Geld vervangend hotel en huurauto. 7x 69 euro(overnachtingen) en 55 euro(huurauto voor 1 dag)

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Travelbird in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Travelbird een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Travelbird

Heeft op 21 oktober 2013 om 12:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant heeft volledige bedrag teruggestort gekregen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM