Klacht: Betaald en niet geleverd

Roeland69 op 06 mei 2013 over streetwear in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf streetwear
Categorie Mode
Status Open
Datum 6 mei 2013

Een klant heeft twee jassen besteld bij Streetwear.nl en deze via iDeal betaald, maar heeft tot op heden geen levering ontvangen. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, heeft de klant geen reactie gekregen.

Mijn Klacht:

Ook ik heb bij Streetwear.nl 2 jassen besteld. Betaald via iDeal. Ook binnen 24 uur te leveren en tot op heden niets vernomen. Gemaild en gebeld maar zonder resultaat.

Gewenste Oplossing:

Retour aankoopbedrag of leveren bestelling

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over streetwear

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Op het moment dat ik op verzenden drukt staat de postbode voor de deur. Doos van streetwear.nl met 1 jas. Maat en model niet zoals gewenst dus deze gaat retour. Vooralsnog gaat het goed!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over streetwear nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM