Klacht: Bezorging

Johnny1952 op 27 maart 2013 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Leen Bakker klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Woonwarenhuizen
Status In behandeling
Datum 27 maart 2013

Een klant van Leen Bakker uit onvrede over de bezorging van een bankstelsel, dat op 5 april geleverd zal worden. De klant vraagt zich af of de bezorging door twee personen zal plaatsvinden en wie verantwoordelijk is voor de montage, aangezien er leuningen gemonteerd moeten worden. De klant is teleurgesteld dat deze informatie niet vooraf is gedeeld en verwacht een professionele oplossing om te voorkomen dat de bank in de hal wordt achtergelaten.

Mijn Klacht:

Ik ondergetekende J.C.Jansen wil u middels deze mail kenbaar maken dat wij niet blij zijn met de levering die gaat geschieden vrijdag 05-04 .
Er is mijn vrouw verteld dat het bankstelsel wordt geleverd door Post.NL.
Nu is mijn vraag komen ze met twee man en wie zet mijn bankstelsel in elkander daar er leuningen moeten worden gemonteerd.
Ik ben het zeker niet eens dat mijn bankstelsel wordt neergezet en zoek het verder maar uit.stel dat hij is beschadigd of wat anders,dit zijn toch geen meubel bezorgers.
Als u ons dit had mede gedeeld bij aankopen bankstelsel had ik dit zeker nooit gekocht.
Ik verwacht dan ook dat dit door jullie op een professionele manier wordt opgelost en dat het niet zo mag zijn dat mijn bankstelsel dadelijk beneden in de hal wordt gedeponeerd.ik verwacht dan ook op zeer korte termijn antwoordt uwerzijds hoe dit wordt bezorgd.
Fam.,J.C.Jansen
Regenboogkade 31
3077 cx Rotterdam
Ordenummer co4380008195

Gewenste Oplossing:

Dat het bankstelsel wordt afgeleverd zoals meubel zaken dit behoord te doen en niet via een post orde bedrijf die het op zijn Hollands gezegd mijn bankstel neer donderdmet de mede deling zo die is ook binnen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leen Bakker

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leen Bakker nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Leen Bakker in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM