Klacht: Ze beweren dat er niet betaald wordt met aut. Incasso

Tibortje op 27 februari 2013 over Click and Buy in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 27 februari 2013

Een klant van Click and Buy heeft herhaaldelijk problemen ervaren met onterechte afschrijvingen van zijn rekening, waaronder een claim van 15 euro voor een vermeende niet-betaalde rekening. Daarnaast ondervindt hij problemen bij het verkrijgen van zijn wachtwoord door een fout op de website van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb het vorig jaar al heel vaak gehad dat er veel te veel van de rekening wordt gehaald, of dat ze 15 euro claimen voor een zgn niet betaalde rekening!
En nu ben ik er weer voor 00.89 cent ingestonken,

En mijn wachtwoord is niet te krijgen door een fout op hun site..

Gewenste Oplossing:

Ik heb net de hoofdsom betaald en niet de 15 euro.
Ik hoop dat ze het hierbij laten. Maar Apple moet stoppen met clickandbuy

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Click and Buy

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Click and Buy nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM