Klacht: Geen bereik op werklocatie

JoostenBerber op 08 februari 2013 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 8 februari 2013

Een klant van Tele2 ervaart geen bereik op zijn werklocatie met een nieuw abonnement, wat problematisch is gezien de noodzaak om bereikbaar te zijn voor zijn twee kleine kinderen. Tele2 biedt slechts een korting van 5 euro op het abonnement aan, maar dit lost het probleem van het gebrek aan bereik niet op. Het postcodegebied 6561 Ke blijft volgens Tele2 ook in de toekomst zonder verbetering in bereik.

Mijn Klacht:

Op het werk heb ik geen bereik met mijn nieuwe abonnement.
Wij hebben twee kleine kinderen en moeten hiervoor bereikbaar zijn.
Tele2 geeft geen oplossing anders dan 5euro korting op het abonnement.
Echter wordt ik hierdoor niet ineens bereikbaar.
Postcode gebied 6561 Ke geen bereik, Tele2 geeft aan dat het ook niet beter gaat worden.

Gewenste Oplossing:

Ontbinding van het abonnement. Nummerbehoud naar aanbieder met bereik in het 6561 gebied

Bericht van Tele2

13 jaren geleden - Tele2 is actief op veel verschillende social media kanalen. Met ingang van januari 2013 heeft Tele2 daarom besloten om niet langer actief te zijn op Klacht.nl. We willen ons volledig focussen op onze andere contactkanalen en helpen je graag daar verder. Heb je vragen over of ervaar je problemen met de diensten van Tele2, stel je vraag dan eens op ons forum; https://forum.tele2.nl/. Daarnaast heb je de mogelijkheid om te chatten met een medewerker, je vraag te stellen aan de Virtuele Assistent of bekijk de andere mogelijkheden op www.tele2.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie