Klacht: Koffiepads Extra Dark

Lomido50 op 08 februari 2013 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 8 februari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Veel voorkomende waterige pads. De koffie is zeer slap, slootwater. Al vele malen pads gebruikt en na het zetten van een kop koffie de koffie meteen weggegooid. Is werkelijk niet om te drinken.

Gewenste Oplossing:

De oplossing zou zijn. meer constante kwaliteit van de pads te leveren, het lijkt wel willekeur bij het samenstellen van de kwaliteit van de pads. Vaak bij aanbiedingen.
U mag natuurlijk ook een doos pads afsturen om het ongenoegen bij de klant weg te nemen. We gebruiken nu alleen nog DE pads.
AH pretendeert zijn produkten hoog in het vaandel wat betreft kwaliteit. Maar het blijkt toch niet zo makkelijk om constante kwaliteit te leveren.
Doe er iets aan als marktleider.

Bericht van Tele2

13 jaren geleden - Tele2 is actief op veel verschillende social media kanalen. Met ingang van januari 2013 heeft Tele2 daarom besloten om niet langer actief te zijn op Klacht.nl. We willen ons volledig focussen op onze andere contactkanalen en helpen je graag daar verder. Heb je vragen over of ervaar je problemen met de diensten van Tele2, stel je vraag dan eens op ons forum; https://forum.tele2.nl/. Daarnaast heb je de mogelijkheid om te chatten met een medewerker, je vraag te stellen aan de Virtuele Assistent of bekijk de andere mogelijkheden op www.tele2.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie