Klacht: kapotte salontafel

februari13 op 31 januari 2013 over Xenos in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Xenos has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Xenos
Status Open
Datum 31 januari 2013

Een klant heeft een salontafel gekocht die nu op verschillende plekken barst. Na contact met de klantenservice van Xenos, waarin foto's zijn gestuurd, kreeg de klant het advies om de scheuren met houtlijm op te vullen, wat volgens de klant niet voldoende is om de tafel te repareren.

Mijn Klacht:

Heb kortgeleden een salontafel gekocht, die nu op allerlei plekken gaat barsten. Ik heb de foto’s en een mail naar de service van xenos gestuurd. Ik kreeg het advies om de scheuren op te vullen met houtlijm, maar je kunt er zowat een vinger tussen houden! Ze zeiden dat dat hoort bij hout maar nog een klein stukje en de tafel valt in tweeen.

Gewenste Oplossing:

Het liefst een nieuwe tafel en anders op zijn minst een vergoeding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Xenos

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Xenos over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Xenos nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM