Klacht: Koffiepads

Mevr D op 21 januari 2013 over Douwe Egberts in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Koffie
Status Open
Datum 21 januari 2013

Een consument heeft problemen ervaren met de cappuccino pads van Douwe Egberts, die volgens hem waterige koffie produceren. Ondanks verschillende pogingen om het probleem op te lossen, moet hij regelmatig pads weggooien zonder een goede kop koffie te krijgen, wat de kosten verhoogt. Daarnaast vraagt hij zich af waarom de Rio de Janeiro variant niet meer verkrijgbaar is, aangezien hij deze vaak dronk.

Mijn Klacht:

Cappuccino pads geven waterige koffie, loopt niet goed Door! Van alles geprobeerd. Moet de pads regelmatig weggooien zonder dat ze goede koffie hebben gegeven. Een kop cappuccino wordt zo heel duur!!!!

Waarom is de Rio de janairo uit de schappen? Ik dronk deze heel veel

Gewenste Oplossing:

De oplossing vraag ik aan jullie als expert!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Douwe Egberts

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douwe Egberts nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM