Klacht: Hooge rekening

b.puri op 18 januari 2013 over Simyo in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simyo has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Simyo
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 18 januari 2013

Een klant van Simyo heeft een hoge rekening van € 424 ontvangen voor internetgebruik, terwijl hij alleen thuis gebruikmaakt van wifi. De klant heeft een bundel van 300 belminuten en 500 MB internet, maar merkt op dat er kosten in rekening zijn gebracht voor gebruik dat via zijn eigen wifi is gemaakt. Hij vraagt Simyo om hulp, aangezien hij niet bereid is deze hoge rekening te betalen.

Mijn Klacht:

Ik zie vanavond dat ik moet € 424 moet betalen voor mijn internet gebruik terwijl ik alleen thuis wifi gebruik ik heb 300 bel minuten bundel en 500mb internet ik zie opde specificatie allemaal tijden die ik van mijn eigen wifi gebruik heb gemaakt in rekening zijn gebracht ik zie op de internet dat nog meer mensen op deze manier zijn opgelicht € 424 zo hoge rekening betaal ik niet wat kunnen jullie voor mij doen simyo

Gewenste Oplossing:

Niet betalen en jullie system aanpassen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simyo over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Simyo

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Simyo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie