Klacht: stopzetten lidmaatschap

edwine1 op 27 december 2012 over Privilege in de categorie Online Veiling

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Privilege has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 juli 2013
Bedrijf Privilege
Categorie Online Veiling
Status Opgelost
Datum 27 december 2012

Een consument heeft gedurende twee jaar geprobeerd zijn abonnement bij Privilege op te zeggen, maar ontvangt geen reactie op zijn verzoek. Ondanks de pogingen tot opzegging wordt er jaarlijks nog steeds een bedrag geïncasseerd, wat leidt tot verwarring over de wijze van lidmaatschap. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik probeer al 2 jaar mijn aboonnement op te zeggen maar krijg geen reactie op mijn brief, het jaar erop wordt er wel weer geincasseerd.
ik vraag me ook af hoe ik lid ben geworden?????

Gewenste Oplossing:

stopzetten lidmaatschap

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Privilege

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Privilege over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Privilege nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Privilege in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Privilege een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM