Klacht: factuur

bowdemon op 06 december 2012 over XMSNET in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 december 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer, mevrouw Kaaijk, Wij helpen u graag om eventueel te veel berekende kosten te corrigeren. U kunt uitleggen wat er te veel is berekend via klacht.nl. Met vriendelijke groet, Sophie XMS Webcare

Bedrijf XMSNET
Status Opgelost
Datum 6 december 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

teveel geld berekend, automatische incasso, helpdesk niet te bereiken,anwoord op email kansloos

Gewenste Oplossing:

terug gebeld worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door XMSNET in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat XMSNET een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

XMSNET

Heeft op 06 december 2012 om 13:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer, mevrouw Kaaijk,

Wij helpen u graag om eventueel te veel berekende kosten te corrigeren. U kunt uitleggen wat er te veel is berekend via klacht.nl.

Met vriendelijke groet,
Sophie
XMS Webcare

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - XMSnews heb ik al maanden geleden opgezegd, en bij het voor het eerst inloggen van de vernieuwde Mijn XMS stond XMSnews opeens in mijn pakket, met nog meer fouten oa verkeerd telefoonnummer en verkeerd e-mailadres. XMSnews heb ik inmiddels stopgezet, maar is wel 7,50 afgerekend

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - niets gehoord van xms

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM