Klacht: retourboeken airmiles na retour

ThomasW op 02 december 2012 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 2 december 2012

Na drie bezoeken aan het filiaal en garanties van de klantenservice van Etos, heeft de klager geen succesvolle terugboeking van airmiles kunnen realiseren. Ondanks herhaalde pogingen blijft de situatie onopgelost.

Mijn Klacht:

na 3 keer het betreffende filiaal opnieuw bezocht te hebben , ook na garantie van de ingeschakelde klantenservice van ETOS, bleek me niet in staat om een eenvoudige terugboeking van airmiles te bewerkstelligen

Gewenste Oplossing:

terugboeking van de betaalde airmiles na retourneren van het artikel (is reeds geretourneerd) als mede enige vorm van compensatie voor de bezorgde overlast door de onkunde van personeel bij ETOS

Alle klachten die gemeld zijn door ThomasW
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM