Klacht: Onbeschofte bedrijfsleidster

Stout op 27 november 2012 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 27 november 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik vroeg om een bepaald product waarvan ik wilde weten of het ook voor waterproof make up is terwijl ze zei tegen mij ” Je kan toch lezen” .
Ik zei haar dat ik me leesbril niet bij me hebt en het zeker niet kunt lezen.

Een week later was ik weer in de winkel en stond de deur open van de personeelsruimte waar de bedrijfsleidster op dat moment was en ze zei luid en duidelijk dat ze was wezen poepen.
Sorry ik vind dit zeer onpasselijk !
Toen ik wilde afrekenen en de caissière had een fout gemaakt bij het afrekenen van een product kwam na een hele tijd wachten de bedrijfsleidster en zuchtte dat de actie van dit product over is. Terwijl de reclame op een bord stond dus ik had daar gewoon recht op.
Ik zei dat je dan het bord moet weghalen en ze zuchtte vervolgens weer en zei als die mevrouw zo nodig korting wil dan geef je het maar.
Terwijl er inmiddels een hele rij stond en iedereen stond ons aan te gapen.

Gewenste Oplossing:

Ik vind dat zij aangesproken moet worden door haar Rayon manager om haar onbeschofte gedrag en misschien een cursus hoe ga je met klanten om.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM