Klacht: slechts 2 tefal stoomgenerators op speciale kortingskoopavond blokker

swoef op 20 november 2012 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 20 november 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanavond was ik om 18.35 uur op de speciale kortingskoopavond van Blokker te Beuningen voor de aanbieding van de Tefal Stoomgenerator van 99 euro! Helaas waren ze al binnen 5 minuten uitverkocht omdat Het Filiaal slechts 2 stuks had! Ik vind dit een zeer slechte zaak om in een gemeente zoveel aanbiedingsfolders te verspreiden terwijl er maar 2 op vooraad zijn.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik alsnog een zelfde of een soortgelijke stoomgenerator voor die prijs aangeboden krijg.Ik had speciaal deze middag nog gebeld of er 1 apart gehouden kon worden. Dit was echter niet mogelijk. Er is mij toen ook niet medegedeeld dat er maar 2 apparaten binnen waren gekomen!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM