Klacht: Mijn jaartrajectkaart loopt op 31/10 af, ik heb nog geen nieuwe

Alex1953 op 27 oktober 2012 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 31 oktober 2012
Reactie van het bedrijf:

Kaart is inmiddels geproduceerd en wordt verstuurd. Eventueel extra gemaakte kosten kunnen gedeclareerd worden.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 27 oktober 2012

Een klant van NS heeft geklaagd dat zijn jaartrajectkaart op 31 oktober 2012 afloopt en hij nog geen nieuwe kaart heeft ontvangen, ondanks eerdere communicatie van NS. Hij geeft aan dat hij niet van plan is om dubbel te betalen en overweegt zwart te rijden als de situatie niet snel wordt opgelost. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 31/10/2012 loopt mijn jaartrajectkaart af. Vorige maand kreeg ik al bericht daarover, uiteraard heeft de NS snel geïncasseerd, maar de kaart heb ik niet gekregen, terwijl ’t a.s. donderdag al 1 november is. Uiteraard ga ik niet dubbel betalen, het kost me al bijna 200 euro per maand, dus dan zou ik noodgedwongen zwart gaan rijden.

Gewenste Oplossing:

Mijn betaalde jaarkaart ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 31 oktober 2012 om 14:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

Kaart is inmiddels geproduceerd en wordt verstuurd. Eventueel extra gemaakte kosten kunnen gedeclareerd worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten