Klacht: Verleidende advertentie.

rudolf Theodoris op 19 oktober 2012 over Ringfy in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ringfy has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Afgemeld 19 oktober 2012

Bedrijf Ringfy
Categorie SMS Diensten
Status Opgelost
Datum 19 oktober 2012

Een gebruiker van Ringfy ontdekte een advertentie voor een gratis dienst en klikte daarop, waarna hij een sms ontving waarin stond dat hij een abonnement had afgesloten voor 5 euro per week. De gebruiker was niet van plan om een abonnement te nemen en verzocht om onmiddellijke beëindiging ervan. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Geachte meneer/Mevrouw.
19-10-2012.Vanmiddag was ik op mijn mobille op internet aan het kijken toen ik een advertentie zag van Hier rings Gratis.
Toen ik er op klikte kreeg ik een smsje met er op ge schrevena;Gratis bericht.Je gebruikt abonnement ringfy.kosten zijn 5 euro per week 5/Items.Ga naar nl.ringfy.mobi info:payinfo.nl Het was niet mijn bedoeling een abonnement aftesluiten van 5 euro per week en wil per direct het abonnement beeindigen.

Gewenste Oplossing:

Per direct beeindigen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ringfy in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ringfy een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ringfy

Heeft op 20 april 2015 om 14:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Afgemeld 19 oktober 2012

Alle klachten die gemeld zijn door rudolf Theodoris
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM