Klacht: Schuimlaag weg als je suiker in de koffie hebt

kippie1983 op 16 oktober 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 16 oktober 2012

Een klant meldt dat de schuimlaag van de koffie verdwijnt wanneer er suiker aan wordt toegevoegd, specifiek bij koffie van Albert Heijn. Deze ervaring is getest met verschillende soorten koffiepads, maar het probleem doet zich alleen voor bij de koffie van dit bedrijf, wat de smaak negatief beïnvloedt.

Mijn Klacht:

Mijn vriend heeft suiker in de koffie..maar als we koffie van jullie hebben en hij doet er suiker in..dan is de schuimlaag helemaal weg! we hebben het met verschillende soorten koffiepads uitgetest,maar alleen bij de koffie van jullie gebeurd dat! en de koffie is dan ook niet meer lekker om te drinken.

Gewenste Oplossing:

kijken waar het aan ligt!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer