Klacht: nieuwe abonnementen geen alternatief voor oude traject abonnementen

bassmaniac1963 op 26 september 2012 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Aangegeven dat nog niet formeel bekend is of het maandtrajectabonnement geheel verdwijnt.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 26 september 2012

Een consument heeft geconstateerd dat de oude traject maandabonnementen van NS verdwijnen en er geen alternatief beschikbaar is. Het nieuwe vrijreizen maandabonnement kost €295 per maand, terwijl het oude abonnement €145 kostte, wat een verhoging van 100% betekent. De klant heeft bij de klantenservice geïnformeerd, maar kreeg geen bevredigend antwoord en voelt zich niet gehoord.

Mijn Klacht:

Mijn klacht is als volgt ik constateerde dat de oude traject maandabonnementen verdwijnen en ging daarom op zoek naar het alternatief op de ns site. hier constateerde ik dat hier geen alternatief voor is je moet dus nu een vrijreizen maandabonnement aanschaffen voor €295 pm en dat terwijl het oude traject abonnement Beverwijk amsterdam sloterdijk € 145 koste, dat is een verhoging van 100% wat ik en vele met mij niet meer kunnen betalen.bij informeren bij de klantenservice krijg geen ik antwoord naar teverden heid want ze zeggen simpelweg geen alternatief hiervoor te hebben en dat we als consument dit maar moeten slikken.

Gewenste Oplossing:

Ik zou pas tevreden zijn als de ns met een passend alternatief komt voor ongeveer dezelfde prijs dus gewoon het oude traject abonnement mogelijk maken op de ov chipkaart.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 27 september 2012 om 12:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Aangegeven dat nog niet formeel bekend is of het maandtrajectabonnement geheel verdwijnt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten