Klacht: Overschrijding internetbundel en geen enkele waarschuwing

Neri op 30 augustus 2012 over Simyo in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simyo has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Simyo
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 30 augustus 2012

Een klant van Simyo heeft een klacht ingediend over het overschrijden van zijn internetbundel van 200 MB zonder enige waarschuwing. Na een melding over een laag beltegoed ontdekte de klant dat hij meer dan € 78,- had verbruikt aan extra internetdata.

Mijn Klacht:

In heb een internetbundel genomen voor 1 maand, van 200 MB.
Op een gegeven moment kreeg ik een melding dat mijn beltegoed onder de € 2,- was. Hierop wilde ik de volgende dag opwaarderen.
Op dat moment zag ik tot mijn grote verbazing een overschrijding van mijn internetbundel met ettelijke honderden MB’s en een bedrag van ruim € 78,-!

Gewenste Oplossing:

Ik heb € 10,- betaald voor 200 MB en meer niet. Wil een creditnota van € 78,-

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie