Klacht: Nummer afgesloten

RdG63 op 28 augustus 2012 over Simyo in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simyo has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Simyo
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 28 augustus 2012

Een klant heeft zijn nummer bij Simyo laten afsluiten, terwijl hij oorspronkelijk van plan was om over te stappen naar TELE2 met nummerbehoud. Ondanks het annuleren van de overstap, is het nummer bij Simyo afgesloten. De klant ervaart bovendien problemen met de telefonische bereikbaarheid van Simyo, aangezien hij na lange wachttijden geen contact kan krijgen.

Mijn Klacht:

In eerste instantie zou ik overstappen naar TELE2, met nummer behoud.
Dit is echter geannuleerd bij tele2 , toch is mijn nummer voor als nog bij Simyo afgesloten. Simyo is per telefoon nooit te bereiken, hun gratis nummer meld al 2 dagen dat het “drukker als normaal”is en dan na 20 minuten nog steeds geen persoon aan de lijn gehad!

Gewenste Oplossing:

Weer aangesloten worden bij Simyo

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie