Klacht: PHILIPS DVD RECORDER DVDR35597H

p.gottmer op 19 augustus 2012 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Er is inmiddels contact gelegd met de klant. BCC heeft uitleg gegeven over de fabrieksgarantie en over het verlenen van coulance op reparatiekosten.

Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 19 augustus 2012

Een consument heeft een PHILIPS DVD recorder aangeschaft op 21 maart 2009, die na drie jaar en weinig gebruik defect raakte. Na het inleveren bij BCC kreeg hij te horen dat de reparatiekosten 157,06 euro zouden bedragen, naast 36 euro voor onderzoek, wat hij te hoog vond gezien de oorspronkelijke prijs van het apparaat en had gehoopt op coulance.

Mijn Klacht:

DE DVD RECORDER HEB IK OP GEKOCHT OP 21-03-2009. NA 3 JAAR EN WEINIG GEBRUIKT DOET HIJ HELEMAAL NIETS MEER. NAAR BCC GEBRACHT NA 14 DAGEN KREEG IK DE BOODSCHAP DAT DE REPARATIE 157,06 EURO ZOU KOSTEN EN DE ONDERZOEK KOSTEN WAREN 36,-EURO.
hET APPARAAT HAD 249,-EURO GEKOST. IK VIND NA 3 JAAR EN DAN AL EEN REPARATIE VAN 157,06 ER VEEL. IK HAD TOCH WEL OP EEN COULANCE GEREKEND.

Gewenste Oplossing:

IK HAD MET EEN REPARATIE KOSTEN VAN VAN ROND DE 100,-EURO TE VREDEN GEWEEST.5

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 20 augustus 2012 om 11:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is inmiddels contact gelegd met de klant. BCC heeft uitleg gegeven over de fabrieksgarantie en over het verlenen van coulance op reparatiekosten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM