Klacht: Bar slechte service

jvloemans op 10 augustus 2012 over Van der Valk in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van der Valk has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 10 augustus 2012

Een gast van Van der Valk ervaart meerdere problemen tijdens zijn verblijf, waaronder een defect sleutelkaartensysteem en een niet-functionerende airco, wat resulteert in een ongemakkelijke situatie. Daarnaast is de badkamer niet goed verlucht en is de service in het restaurant en de bar teleurstellend, met problemen bij het boeken van kosten op de kamer. Tot slot wordt er een dubbele betaling van 100€ op de kamerrekening aangetroffen.

Mijn Klacht:

– Ik reserveer via hun online applicatie. Bij aankomst moet ik toch nog mijn gegevens opgeven;
– Blijkt bij aankomst dat hun sleutelkaartensysteem stuk is; iemand van de receptie moet 3 keer met mij naar boven om de deur te openen;
– de airco werkt alleen met een keycard (die ik dus niet had) – super warm in de kamer/buiten nog warmer;
– badkamer stinkt gewoon / niet verlucht;
– ik ga eten in het restaurant/buffet, moet zoeken om iemand van het personeel te pakken te krijgen om het op mijn kamer te laten boeken;
– ik ga in de bar iets drinken. Op het einde van de avond kan men de barrekening niet op de kamer boeken. Ik betaal met Visa 100€, en ’s morgens staat het bedrag nogmaals op mijn kamerrekening geboekt???
– de bediening is ronduit slecht in de bar;
– kamerprijs 80 euro zonder ontbijt, ronduit in een staat VdV niet waardig.

Gewenste Oplossing:

Gratis overnachting met correcte dienstverlening zou niet misstaan.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM