Klacht: Ringfy diensten onterecht 7 x 5 euro afgeschreven

shahrukh825 op 19 juni 2012 over Ringfy in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ringfy has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Afgemeld 30 mei 2012

Bedrijf Ringfy
Categorie SMS Diensten
Status Opgelost
Datum 19 juni 2012

Een gebruiker van Ringfy heeft onterecht zeven keer 5 euro van zijn abonnement afgeschreven gekregen, zonder gebruik te maken van de diensten van het bedrijf. De gebruiker ontdekte de afschrijvingen pas nadat het geld al was afgeschreven en vraagt zich af of dit wel toegestaan is. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

een app gedownload en er is 7 x 5euro van mijn abonnement afgeschreven. Eerste keer dat ik het ontdekte was het geld al afgeschreven. Ik heb geen gebruik gemaakt van hun diensten. Weet niet eens wat ze bieden maar geld is wel afgeschreven. Tja….waar blijft consumentenbelang?
Kan het zomaar?

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug...7 x 5euro

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ringfy in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ringfy een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ringfy

Heeft op 20 april 2015 om 14:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Afgemeld 30 mei 2012

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM