Mijn Klacht:
Onze vlucht zou om 20.15 vertrekken werd uiteindelijk 01.45 uur
Gewenste Oplossing:
Compensatie zoals vermeld in de europese wetgeving.
Zwolle28 op 04 juni 2012 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus
Geachte heer / mevrouw, Wij hebben uw klacht in goede orde ontvangen en zullen hier zo spoedig mogelijk een inhoudelijke reactie op geven. Corendon Webcare
Een reiziger diende een klacht in over de vertraging van vlucht CAI 022 op 19 mei 2012, die oorspronkelijk om 20.15 uur zou vertrekken maar pas om 01.45 uur vertrok. De klacht is inmiddels opgelost.
Onze vlucht zou om 20.15 vertrekken werd uiteindelijk 01.45 uur
Compensatie zoals vermeld in de europese wetgeving.
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Corendon in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Corendon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 07 juni 2012 om 15:04 geantwoord
Geachte heer / mevrouw,
Wij hebben uw klacht in goede orde ontvangen en zullen hier zo spoedig mogelijk een inhoudelijke reactie op geven.
Corendon Webcare
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Corendon beoordeeld.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM