Klacht: Geen reactie ontvangen van IC hosting

kakaen op 23 maart 2012 over IC hosting in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IC hosting
Status Open
Datum 23 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb heel veel keer met IC hosting preberen te contact maken zowel email al postmail maar er zijn geen reactie van hun. Ik probeer de contract die ik met hun gemaakt worden te opzeggen door stuurt officiele papier met mijn handtekening naar de adres die staat op http://www.ic-hosting.nl/contact-us.php maar er zijn niemand op die adres.

De vraag is wat moet ik doen met mijn contract? Ik ben bang dat dit bedrijf rekening zal maken in de toekomst en aanmaning maken(ik wil mijn contract opzeggen en ik probeer contact te maken IC hosting sinds september 2011)

Gewenste Oplossing:

De contract is opgezegd zonder boete want het is geen mijn schuld. Ik probeer altijd met IC hosting contact te maken.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM