Klacht: Discriminatie bij annulerings- en reisverzekering voor 65-plussers

klager405a551e op 02 september 2026 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 2 september 2026

Een klant heeft een annulerings- en reisverzekering afgesloten via booking.com, maar ontdekte dat personen van 65 jaar en ouder zijn uitgesloten van vergoedingen. De klant beschouwt dit beleid als onterecht en discriminerend, en vindt het onacceptabel dat hij op 68-jarige leeftijd niet verzekerd is. Daarnaast heeft de klant moeite gehad om contact op te nemen met booking.com, wat de frustratie vergroot.

Mijn Klacht:

Ik heb een annulerings- en reisverzekering afgesloten via booking.com. Tot mijn grote verbazing ontdekte ik dat mensen van 65 jaar en ouder uitgesloten zijn van vergoedingen. Dit vind ik een onterecht beleid en beschouw ik als discriminatie. Ik ben 68 jaar en vind het onacceptabel dat ik hierdoor niet verzekerd ben. Tot nu toe heb ik geen contact kunnen krijgen met booking.com, wat de situatie nog frustrerender maakt.

Gewenste Oplossing:

Ik eis dat booking.com het beleid wijzigt zodat ook 65-plussers, waaronder ikzelf, volledig verzekerd zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Alle klachten die gemeld zijn door klager405a551e
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM