Klacht: Langdurige terugbetaling na aanschaf verkeerde kaart

Yernee op 08 juni 2026 over Museumkaart in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Museumkaart has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 8 juni 2026

Een klant heeft een jongeren Museumkaart aangeschaft in plaats van een volwassen kaart en kocht op advies van de klantenservice een nieuwe kaart voor €75. Ondanks de belofte van een snelle terugbetaling voor de verkeerde kaart, kreeg de klant te horen dat dit 3 tot 4 weken zal duren, wat als onacceptabel wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Ongeveer een week geleden heb ik in een museum een Museumkaart gekocht, maar dit was een jongerenkaart in plaats van een volwassen kaart. Op advies van de klantenservice heb ik de juiste kaart gekocht en opnieuw €75 betaald. Me werd toen verteld dat het bedrag voor de verkeerde kaart snel zou worden terugbetaald. Echter, bij mijn recente telefoontje vernam ik dat deze terugbetaling 3 tot 4 weken zal duren, wat ik als onacceptabel beschouw.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om mijn geld deze week terug op mijn bankrekening te ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 dag geleden - Ik heb een email gestuurd naar Museumkaart over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Yernee
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM