Klacht: Klacht over vertraagde levering en verzoek om terugbetaling

klagere179b4f5 op 05 juni 2026 over La Souris Scooters in de categorie Brommers, scooters en motoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 5 juni 2026

Een klant heeft op 6 april een fiets gekocht bij La Souris Scooters, maar heeft sindsdien geen levering ontvangen. Na herhaaldelijk contact met het bedrijf, waarbij verschillende excuses voor de vertraging werden gegeven, heeft de klant besloten om op 6 juni 2026 naar het filiaal te gaan om de koop te ontbinden en om terugbetaling te vragen.

Mijn Klacht:

Op 6 april heb ik een fiets gekocht bij La Souris Scooters en deze ook betaald. Sindsdien heb ik meerdere keren contact gehad, maar telkens kreeg ik een ander excuus over de vertraagde levering. De fiets zou in week 23 geleverd worden, maar tot op heden heb ik niets meer vernomen. Morgen, op 6 juni 2026, ga ik naar het filiaal om de koop te ontbinden en mijn geld terug te eisen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een volledige terugbetaling van het aankoopbedrag.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over La Souris Scooters
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over La Souris Scooters

Reactie van de melder van de klacht klagere179b4f5

11 uur geleden - Er worden constant (en alleen via mail) nieuwe belofte gedaan die telkens niet worden nagekomen. op de laatste door mij verzonden mail is helemaal niet meer gereageerd. Doe alstublieft geen zaken met dit bedrijf ik heb ontzettend spijt dat ik in zee ben gegaan met hen !!!!!

Alle klachten die gemeld zijn door klagere179b4f5
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM