Klacht: krijg deze week een brief binnen van date4friend ofzo

Bryantje op 17 juli 2024 over Date4friend in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 17 juli 2024

Een gebruiker van Date4friend ontvangt een brief met het verzoek om een abonnement te betalen, gevolgd door een tweede brief van een incassobureau met een betalingsverzoek van €88,86. De persoon stelt dat hij of zij zich nergens heeft ingeschreven en vraagt om hulp bij deze situatie.

Mijn Klacht:

ik krijg een brief of ik even een abbonnement wilt betalen en gelijk erachter aan , volgende dag (gisteren) een brief van een auer witte thiel in duitsland dat ik e88.86 moet betalen , ik heb me helemaal nergens ingeschreven maar me gegevens staan er wel op , heel raar dit ! kunt u me helpen ?

Gewenste Oplossing:

dat ze me niet lastigvallen met deze onzin.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Date4friend
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Date4friend

Reactie van de melder van de klacht Bryantje

1 jaar geleden - ik ken deze site helemaal niet !

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Date4friend nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bryantje
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM