Mijn Klacht:
Geachte,
ik heb onlangs hier een klacht neer gezet , en heb u/jullie dit ook per mail kenbaar gemaakt!
Er werd door jullie dit gezecht , Bericht van Efteling
7 dagen geleden – Wat vervelend om te lezen dat jullie verblijf niet naar wens is verlopen! Wij zijn intern aan het kijken voor een passende oplossing. Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.
Ik heb tot op heden nog niks mogen vernemen en we zijn nu inmiddels 7dagen verder!
Ik heb dit ook afgelopen maandag gemeld bij mijn eerdere klacht op klacht.nl en heb weer een mail naar jullie gestuurd , ik zou binnen 24u bericht terug ontvangen.
Maar nog steeds niks gehoord of vernomen.
Zo ga je niet met je mede mens om , dit is geen mentalitieit en wil dat dit opgelost word!!!
Dus wil vandaag of hier een oplossing of per mail!!
mvg
Gewenste Oplossing:
Over de ellendige vakantie bosrijk zou het wel schappelijk zijn en wezen als ze de mentaliteit hebben en het echt oprecht gemeend word wat ze zeggen om een midweek aan te bieden met een korting zodat wij deze opnieuw kunnen ervaren.
Over de voedselvergiftiging en weg gegooid geld mbt het eten wat meer dan de helft is weg gegooid waar we in totaal bijna 80,00 aan kwijt waren zou het wel zo schappelijk zijn dat de kinderen een souvernir opgestuurd krijgen


