Klacht: Monitoren

Heinzemann op 05 april 2023 over Zelfstroom in de categorie Aannemers, Algemeen, Internetshops - Huishoudelijke artikelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Zelfstroom
Categorie Aannemers
Status Open
Datum 5 april 2023

Een klant van Zelfstroom ervaart problemen met het monitoren van een tweede set zonnepanelen en heeft al vijf weken geen oplossing ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen, krijgt de klant geen deskundige ondersteuning en voelt zich radeloos over de situatie. De klant uit zijn onvrede over de dienstverlening en betreurt de keuze voor dit bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik ben nu al weken bezig met zonnestroom over het monitoren van onze tweede set zonnepanelen.ik krijg altijd te horen we zijn er mee bezig.nu inmiddels al 5 weken maar ze lossen niks op.we zijn radeloos.telefonisch krijg je niemand aan de lijn dier verstand van heeft.slechte zaak en we hebben er spijt van dat we weer met hun in zee zijn gegaan.een kwade klant

Gewenste Oplossing:

Dat ik gebeld word door een deskundige die het samen met mij oplost.dit zijn ze al weken het beloven dat we gebeld worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zelfstroom

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zelfstroom nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Heinzemann
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten