Klacht: Stukje plastic/rubber in zak pepernoten smikkelhuys

Bosma1987 op 29 november 2022 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Action
Status Open
Datum 29 november 2022

Een klant heeft een klacht ingediend over een zak pepernoten van Smikkelhuys, gekocht bij Action, waarin zich een stukje plastic of rubber bevindt. De klant zoekt naar een manier om contact op te nemen met Action om de klacht verder te bespreken en heeft moeite met het indienen van bewijs in de vorm van foto's.

Mijn Klacht:

In een zak pepernoten van smikkelhuys, gekocht bij action zit een stukje plastic of rubber. Helaas kan ik niet vinden waar ik foto’s kan sturen van zowel de zak als het stukje vuil’. Graag kom ik dan ook in contact via mail met Action zodat ik deze klacht met hen kan bespreken.

Gewenste Oplossing:

Ik laat graag Action met de juiste oplossing komen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bosma1987
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM