Mijn Klacht:
In AH filiaal in Amstelveen aan de Bourgondische laan werkt het bonussysteem niet. Dat dit een enkele keer voorkomt, daar ben ik inmiddels wel aan gewend, maar dat al ruim 2 weken 90% van de artikelen niet herkend worden als in de bonus is slecht. Ik zou dit zelf willen kwalificeren als doelbewuste oplichting.
Wie klaagt er nou over die 20 cent op die 3 artikelen in je mandje. Maar vermenigvuldig dat met 1000 bezoekers per dag, 2 weken lang en dan heb je je marge aardig opgekrikt als AH.
Ook de informatievoorziening is niet goed. Dat het bonussysteem niet werkt, is bij alle medewerkers bij dit filiaal bekend en toch mogen ze dit niet vanuit AH vermelden bij de ingang uit angst voor ongewenste media aandacht, wist de filiaalmanager Lars Overzee me te vertellen. Dit maakt voor mij dat AH niet gewoon hun IT systemen en netwerk niet op orde heeft, maar dat ze dit doelbewust laat voortduren. Het komt ze wel goed uit, die extra marge uit die buurtwinkel.
Dit soort praktijken kan natuurlijk niet.
Ook werd mij verteld door de supermarktmanager dat dit de komende tijd nog niet is opgelost. Applaus voor AH en hun transparantie!
Gewenste Oplossing:
Helder communicatie in winkels over problemen met betrekking tot prijzen


