Klacht: Aankoop zwembroek

Kelseytrompetter op 19 maart 2022 over Winkelstraat.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Winkelstraat.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 19 maart 2022

Kelsey heeft een dsquared zwembroek gekocht bij Winkelstraat.nl, maar constateert dat het bedrag twee keer van haar rekening is afgeschreven. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail, ontvangt zij geen reactie en vraagt zij om terugbetaling van het extra betaalde bedrag, aangezien zij het financieel moeilijk heeft.

Mijn Klacht:

Ik heb een dsquared zwembroek gekocht en het is twee keer van mijn rekening afgeschreven , niemand reageerd op mijn emails , ik word niet verder geholpen en ik wil graag mijn bedrag terug wat ik extra betaald heb , ik heb het niet breed en ik vind dit niet kunnen groetjes kelsey

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug krijg is alles opgelost

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Winkelstraat.nl over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Kelseytrompetter
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten