Klacht: Tissues

Tjitske Janssen op 03 februari 2022 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 3 februari 2022

Een klant van Kruidvat uit zijn onvrede over de verkoop van tissues in kerstmotief, die nog steeds niet gereduceerd worden aangeboden. Ondanks frequente bezoeken aan de winkel, blijft de voorraad van deze doosjes onveranderd, aangezien er geen nieuwe verpakkingen beschikbaar zijn totdat de oude zijn verkocht.

Mijn Klacht:

Ze verkopen de tissues in de vierkante boxen nog steeds in kerstmotief. Ze zijn niet van plan deze gereduceerd te verkopen. Er komen pas nieuwe verpakkingen als de oude zijn verkocht. Uiteraard koopt niemand deze, dus die voorraad slinkt niet. Ik loop er bijna dagelijks naar binnen, maar er liggen al wekenlang 7 doosjes.

Gewenste Oplossing:

Dat ik die laatste boxen tegen een minimum prijs kan kopen óf ze worden verwijderd en vervangen door nieuwe tissue boxen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Tjitske Janssen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM