Klacht: uit het assotiment gehaald product

mark meijerink op 01 februari 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 1 februari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste ah,
zoals zovele had ik een mooie hamster voorraad ah sportwasmiddel nu is deze is bij ons in de buurt niet meer te verkrijgen tot mijn grote spijt het rook zo fijn en waste perfect schoon. Nu is mijn vraag zouden jullie deze weer kunnen toevoegen aan het assortiment het ging om de fles van 2 euro zoveel wit met grijze dop
met vriendelijke groet ingrid meijerink.

Gewenste Oplossing:

Het zou super fijn zijn als het weer te verkrijgen is bij ons in het dorp Raalte bij de ah en dan zal ik de eerste zijn die weer een vooraad hamstert.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mark meijerink
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer